Gmina Lubawka

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja BIP

Główni redaktorzy BIP
Imię i Nazwisko E-mail Nr Telefonu Refarat
Ewa Kocemba burmistrz@lubawka.net.pl 757411588 BG
Bożena Kończak viceburmistrz@lubawka.net.pl 757411588 VB
Jowita Martyńska martynska.jowita@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Stanisław Wójcik wojcik.stanislaw@lubawka.net.pl 757411588 IGKiP
Magda Trybuchowska-Łabencka trybuchowska.magdalena@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Monika Stanek-Gamoń stanek-gamon.monika@lubawka.net.pl 516 318 362 FN
Alfred Michno michno.alfred@lubawka.eu 516322677 IGKiP
Redaktorzy merytoryczni BIP
Imię i Nazwisko E-mail Nr Telefonu Refarat
Bartek Ryszkowski dowody@lubawka.net.pl 516322258 OELiUSC
Zofia Ditterla ditterla.zofia@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Krystyna Hormańska hormanska.krystyna@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Bożena Król krol.bozena@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Irena Warzecha warzecha.irena@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Paweł Mazur mazur.pawel@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Krystyna Ablewska ablewska.krystyna@lubawka.net.pl 757411588 FN
Marzena Łosiewicz losiewicz.marzena@lubawka.net.pl 757411588 FN
Jan Pajdzik pajdzik.jan@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Alicja Kosal kosal.alicja@lubawka.net.pl 757411588 FN
Beata Król krol.beata@lubawka.net.pl 757411588 FN
Katarzyna Gancarczyk gancarczyk.katarzyna@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Małgorzata Sajdak miechur.pawel@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Agnieszka Przybylska przybylska.agnieszka@lubawka.eu 516317539 FN
Katarzyna Biroś biros.katarzyna@lubawka.eu 516321116 OELiUSC
Gajda Paulina gajda.paulina@lubawka.eu 516322679 OELiUSC
Bożena Król krol.bozena@lubawka.eu 516318126 ROŚiMRW
Daria Powązka powazka.daria@lubawka.eu 572353732 IGKiP
Skiba Patrycja skiba.patrycja@lubawka.eu 516322598 IGKiP