Gmina Lubawka

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja BIP

Główni redaktorzy BIP
Imię i Nazwisko E-mail Nr Telefonu Refarat
Ewa Kocemba burmistrz@lubawka.net.pl 757411588 BG
Jowita Martyńska martynska.jowita@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Stanisław Wójcik wojcik.stanislaw@lubawka.net.pl 757411588 IGKiP
Paweł Mazur mazur.pawel@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Magda Trybuchowska-Łabencka trybuchowska.magdalena@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Monika Stanek-Gamoń stanek-gamon.monika@lubawka.net.pl 516 318 362 FN
Alfred Michno michno.alfred@lubawka.eu 516322677 IGKiP
Agnieszka Kasprzyk-Żmudzińska admin1@lubawka.eu 500596425 ZSPL
Arkadiusz Dybiec dybiec.arkadiusz@lubawka.eu 500135411 .
Sławomir Antoniewski wiceburmistrz@lubawka.eu . .
Redaktorzy merytoryczni BIP
Imię i Nazwisko E-mail Nr Telefonu Refarat
Zofia Ditterla ditterla.zofia@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Krystyna Hormańska hormanska.krystyna@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Marzena Łosiewicz losiewicz.marzena@lubawka.net.pl 757411588 FN
Jan Pajdzik pajdzik.jan@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Alicja Kosal kosal.alicja@lubawka.net.pl 757411588 FN
Beata Król krol.beata@lubawka.net.pl 757411588 FN
Katarzyna Gancarczyk gancarczyk.katarzyna@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Agnieszka Przybylska przybylska.agnieszka@lubawka.eu 516317539 FN
Katarzyna Biroś biros.katarzyna@lubawka.eu 516321116 OELiUSC
Magdalena Pietrzak pietrzak.magdalena@lubawka.eu . OELiUSC
Daria Powązka powazka.daria@lubawka.eu 572353732 IGKiP
Skiba Patrycja skiba.patrycja@lubawka.eu 516322598 IGKiP
Donata Kozubska kozubska.donata@lubawka.eu 516321619 OELiUSC
Marta Gieles dzierzawy@lubawka.net.pl 516318126 ROŚ
Roksana Zgłobicka zglobicka.roksana@lubawka.eu 516318522 FN
Marcelina Wileńska wilenska.marcelina@lubawka.eu 516316339 FN
Beata Śnieżna sniezna.beata@lubawka.eu 515478072 OELiUSC
Beata Śnieżna oswiata@lubawka.net.pl 515478072 OEL
Michał Salata salata.michal@lubawka.eu 516322378 IGKiP
Marlena Popławska-Mazur sekretariat@lubawka.eu 516322679 OELiUSC
Elżbieta Wołowiec wolowiec.elzbieta@lubawka.eu 516322887 OELiUSC
Katarzyna Tomasiak tomasiak.katarzyna@lubawka.eu 516317351 OELiUSC
Amelia Duszyńska duszynska.amelia@lubawka.eu 572353732 IGKiP
Joanna Górnik gornik.joanna@lubawka.eu 516322598 IGKiP