Gmina Lubawka

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja BIP

Główni redaktorzy BIP
Imię i Nazwisko E-mail Nr Telefonu Refarat
Ewa Kocemba burmistrz@lubawka.net.pl 757411588 BG
Bożena Kończak viceburmistrz@lubawka.net.pl 757411588 VB
Jowita Martyńska martynska.jowita@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Danuta Wiśniewska wisniewska.danuta@lubawka.net.pl 757411588 IGKiP
Magda Trybuchowska-Łabencka trybuchowska.magdalena@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Monika Stanek-Gamoń stanek-gamon.monika@lubawka.net.pl 516 318 362 FN
Redaktorzy merytoryczni BIP
Imię i Nazwisko E-mail Nr Telefonu Refarat
Bartek Ryszkowski dowody@lubawka.net.pl 516322258 OELiUSC
Anna Fedoruk sajdak.malgorzata@lubawka.net.pl 757411588 FN
Zofia Ditterla ditterla.zofia@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Krystyna Hormańska hormanska.krystyna@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Bożena Król krol.bozena@lubawka.net.pl 757411588 ROŚiMRW
Irena Warzecha warzecha.irena@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Stanisław Wójcik wojcik.stanislaw@lubawka.net.pl 757411588 IGKiP
Maria Dorota Trojan trojan.dorota@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Jarosław Bartczak bartczak.jaroslaw@lubawka.net.pl 757411588 IGKiP
Paweł Mazur mazur.pawel@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Krystyna Ablewska ablewska.krystyna@lubawka.net.pl 757411588 FN
Marzena Łosiewicz losiewicz.marzena@lubawka.net.pl 757411588 FN
Jan Pajdzik pajdzik.jan@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Alicja Kosal kosal.alicja@lubawka.net.pl 757411588 FN
Beata Król krol.beata@lubawka.net.pl 757411588 FN
Ewa Wierdak wierdak.ewa@lubawka.net.pl 757411588 FN
Katarzyna Gancarczyk gancarczyk.katarzyna@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Małgorzata Sajdak miechur.pawel@lubawka.net.pl 757411588 OELiUSC
Arkadiusz Stadnicki stadnicki.arkadiusz@lubawka.net.pl 516322598 IGKiP
Agnieszka Przybylska przybylska.agnieszka@lubawka.eu 516317539 OELiUSC